Bedankt voor uw aanvraag. Binnen 24 uur nemen wij contact met u op. Heeft u niet zoveel tijd? Bel ons direct +31(0)187 49 3588
Ga terug naar de homepageOp ons blog snijden wij diverse vakinhoudelijke thema’s aan. Wellicht is dit een interessant artikel voor u?
07/04/2022
Heeft u schuimconcentraten op fluorbasis (PFAS) die verboden zijn/gaan worden? … Dan staat u aan de vooravond van een belangrijk en complex traject. Op dinsdag 5 april 2022 heeft de ECHA haar nieuwe concept richtlijn toegelicht. Uit het bericht blijkt weer dat de nieuwe richtlijnen ten aanzien van het verbod op PFAS-houdende materialen serieuze en vergaande consequenties zal gaan hebben voor onze klanten.
Wat houdt ons bezig? Op onze nieuwspagina vindt u informatie over de laatste ontwikkelingen.
11/07/2017
Wanneer u op zoek bent naar een brandweerslang is het belangrijk om u goed te oriënteren. Maar hoe bepaalt u welke slang u nodig heeft of welke slang in uw situatie de beste is?